TISKÁRNY ETIKET A ŠTÍTKŮ

V naší nabídce jsou tiskárny GoDEX a CITIZEN určené pro termotisk nebo termotransferový tisk.
Lze jimi potisknout samolepící etikety, štítky, visačky a nekonečný pás na kotouči. K tiskárnám nabízíme příslušenství jako navíječe etiket, odvíječe etiket, podavače štítků a etiketovací kleště. 
Disponujeme také kompletním sortimentem spotřebního materiálu. Jeho široká škála pro tyto tiskárny jako etikety, štítky, nekonečný pás, termotransferové pásky…

Mezi termotiskárnami a termotransferovými tiskárnami najdete jak ty pro kancelářský provoz, tak i ty pro průmyslové aplikace s velkým objemem tisku. Stolní tiskárny etiket jsou tiskárny s plastovou konstrukcí vhodné pro malé a střední objemy tisku. Průmyslové tiskárny mají celokovovou konstrukci a jsou vhodné pro velké objemy tisku. Jejich rozlišení je až 600 dpi.

Součástí všech tiskáren je kompletní dokumentace v českém jazyce – manuál, software (GoLabel pro GoDEX a Bartender Ultralite pro CITIZEN), ovladače. Samozřejmostí je kompletní záruční a pozáruční servis.

 

TERMOTISK

Tisk bez barvicí pásky. Jedná se o přímý tisk, kde dochází díky termocitlivé vrstvě, která reaguje na teplo, dochází k vypálení tisku přímo na etikety. Výhodou je zakládání materiálu do tiskárny, které je jednodušší (není třeba termotransferová páska). Nevýhodou je krátká trvanlivost tisku a úzký výběr materiálů.

 

TERMOTRANSFEROVÝ TISK

Tisk přes barvicí pásku, kde barvivo je teplem přenášeno na etiketu. Výhodou je široká nabídka materiálů. Při správném výběru materiálu a pásky (vosk, vosk-pryskyřice, pryskyřice), lze docílit velmi vysoké oddolnosti etiket i samotného tisku.

Termotransferové tiskárny umožňují i termotisk bez pásky.

 

NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT S JAKÝMKOLIV DOTAZEM:

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY

GRAFIKO PRINT s.r.o.
© 2018 All rights reserved.

Tel.: (+420) 381 276 702
Email: info@grafikoprint.cz

Sídlo: Soběslavská 2090, Tábor
Provozovna: Měšická 276, Tábor

TOP