REFERENCE

České houby a.s.

Rodinná společnost České houby a.s. se zabývá produkcí hub již více než 25 let.
Na moderních farmách v Soběslavi a Nedvědicích v Jižních Čechách produkují více, než 50 tun hub týdně. Do portfólia výrobků patří nejen čerstvé a sušené houby, ale také výhonky, sušené ovoce a jiné kulinářské speciality.

Pro České houby a.s. vyrábíme etikety napříč všemi jejich produktovými řadami, včetně dodávky termotransferových pásek.

"Se společností GRAFIKO PRINT úzce spolupracujeme již 20 let. Této dlouhodobé úspěšné spolupráce v tisku etiket pro naše výrobky si ceníme především pro komplexní služby, spolehlivý servis a rychlost zpracování zakázek."

Petr Zeman, člen představenstva České houby a.s.

Partner In Pet Food CZ s.r.o.

Propesko je tradiční českou značkou krmiv pro domácí mazlíčky. Ve výrobních závodech ve Veselí nad Lužnicí a Brništi u České Lípy vzniká široké portfólio velmi kvalitních produktů pro psy a kočky.

GRAFIKO PRINT dodává na základě klientových produktových řad široké spektrum etiket archových, kotoučových, s potiskem i bez. Důraz je kladen na výběr nejvhodnějších výrobních technologií i použitých materiálů. Dodávány jsou také termotransferové tiskárny a TTR pásky, které si klient finalizuje dle svých aktuálních potřeb.

"Spolupráce s tiskárnou GRAFIKO PRINT, která je naším dodavatelem samolepicích etiket na skupinová balení i jednotlivé výrobky, je dlouhodobě velmi dobrá. Oceňujeme především individuální přístup, rychlost a kvalitu zpracování zakázek i řešení urgentních a nestandardních požadavků. Těm, kteří hledají spolehlivého obchodního partnera pro tisk samolepících etiket a štítků, můžeme jen doporučit."

Lenka Martinová, Call off buyer

DHL Supply Chain s.r.o.

DHL Supply Chain je jednou z divizí celosvětové logistické skupiny Deutsche Post DHL pocházející z Německa. Ve více než 220 zemích světa poskytují špičkové služby v oblasti logistických řešení a přepravy. Na českém trhu působí prostřednictvím svých entit DHL Supply Chain s.r.o., DHL Solutions k.s., DHL Automotive s.r.o. a DHL Shoe Logistics s.r.o..

GRAFIKO PRINT pro klienta řeší pravidelné dodávky všech druhů logistických etiket včetně termotransferových pásek, určených pro dotisk dle aktuálních potřeb.

„S Grafikem je radost spolupracovat. Přiznávám počáteční nedůvěru vůči cenám příznivějším než konkurence. Uplynulé roky spolupráce ale dokazují, že jsme se rozhodli dobře. Výborná komunikace, transparentnost cenové politiky, osobní přístup, kvalita služeb i zboží drží pomyslnou laťku mého hodnocení vysoko."

Marcela Stieranková, procurement DHL Supply Chain

PPL CZ s.r.o.

Společnost PPL CZ je součástí divize DHL Parcel Europe. PPL CZ se specializuje na vnitrostátní přepravu pro firmy a podnikatele, kde je jedničkou na trhu a mezinárodní balíkovou přepravu v rámci skupiny DP DHL Group. Od roku 2011 rozšířila společnost PPL CZ služby o vnitrostátní přepravu palet pod značkou PPL Sprint. Disponuje největší sítí výdejních a podacích míst PPL Parcelshop.

Logistické etikety pro značení zásilek dodáváme ve formátech archových i kotoučových, ve variantě s předtiskem i bez potisku.

"Spolupráci s firmou GRAFIKO PRINT hodnotím na velmi vysoké úrovni. Oceňuji rychlé jednání, a to zejména v termínech dodání objednaných produktů, tak i v nabídkách nových etiket."

Jiří Červenka, koordinátor tisku etiket

 

NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT S JAKÝMKOLIV DOTAZEM:

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY

GRAFIKO PRINT s.r.o.
© 2024 All rights reserved.

Tel.: (+420) 381 276 702
Email: info@grafikoprint.cz

Sídlo: Soběslavská 2090, Tábor
Provozovna: Měšická 276, Tábor

TOP